poniedziałek, lutego 07, 2011

Masowanie cnotki

Pod tym smakowitym i (mam nadzieję) przyciągającym publiczność niczym pszczoły do miodu... (O muchach żadnych przecież słowa nie wspomniałem, prawda?!) tytułem umieszczę link - ten oto:


http://wydawnictwopodziemne.com/2011/01/14/rolex-fym-i-podziemny-polrealizm/

Co jest pod tym linkiem? Jeśli ktoś tak nieufny, że bez explicite rekomendacji nie kliknie, żeby sobie sprawdzić, to powiem, że dyskusja. Dyskusja bardzo moim zdaniem interesująca, na naprawdę interesujące tematy, a w dodatku opinie dyskutantów są, w spawach najistotniejszych, nie do pogodzenia. A więc dyskusja całą gębą, a nie jakieś telewizyjne "Śniadanie Mistrzów", czy "Kolacja Platfusów z Komuchami"!

Łał! (Prawda?)

Nie wypada mi tu chyba umieszczać wszystkiego skopiowanego, nie wypadałoby także dyskutować z kimś za jego plecami, albo go tutaj, bez pytania o zgodę, wklejać, więc po prostu link. Mam nadzieję, że ten blog - na naprawdę wysokim intelektualnym poziomie (choć, jako się rzekło, w wielu istotnych sprawach ja się z zasadniczym tenorem tamtych wypowiedzi nie mogę zgodzić), będzie istniał do końca czasu, a więc link wystarczy. (Gdyby jednak mój miał istnieć dłużej, to mam tę dyskusję skopiowaną i gotową do opublikowania na moim.)

Moje własne opinie - z którymi się z kolei zgadzam CAŁKOWICIE! - są tam (oczywiście) podpisane 'triarius' (gdyby ktoś sam na to nie wpadł, albo chciał sobie po prostu control-F i szukać).

Szczerze polecam, bo to sprawy nie tylko naprawdę istotne i aż o samo jądro etyki zahaczające, ale nawet dość aktualnie. (Zresztą w pewnym sensie one są aktualne cyklicznie. ;-)

A tytuł naprawdę słodki, zgoda? W dodatku, jak tuszę, całkiem to tematyki adekwatny. Co się wyjaśnia pod koniec.

triarius
---------------------------------------------------
Czy odstawiłeś już leminga od piersi?

5 komentarzy:

 1. He, he dyskusje, dzięki Tobie już czytałam. A fakt, tytuł słodki.

  OdpowiedzUsuń
 2. @ Iwona Jarecka

  "Masowanie cnotki" -
  Tytuł jakże słodki!

  To była poezja. A w ogóle to dzięki za dobre słowo.

  Pzdrwm

  OdpowiedzUsuń
 3. Artykul i ogolnie cala strona bardzo ciekawa-dzieki za linka.Ale choc bede poczytywal to jednak jak dla mnie troche za bardzo antypisowi sa.Tu sklaniam sie do Twojego stanowiska ze lepiej wciskac (neo)komuchom chocby i maly ale jednak kijek w szprychy(czyli popierac niedoskonaly PIS przeciw calej reszcie)niz w swej cnotliowsci(ze tak nawiaze)patrzec na wszystko z gory "dajac swiadectwo".Lepiej podejmowac jakies antysystemowe dzialania(chocby kalekie i niedoskonale)niz nie robic nic.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak się wczytałem w szczegóły że zostawiłem godzinę jak nic:)

  Feel free to surf to my page :: katalog stron

  OdpowiedzUsuń