środa, października 24, 2012

Putinie, obudź się!

Aktualny cytacik z jednego pana:
Gramy teraz na przejęcie elektoratu PO. By odebrać elektorat PO trzeba, oczywiście, krytykować zdradę liberalizmu dokonaną przez PO – ale atakować PiSi zdecydowanie odciąć się od jakichkolwiek kompromisów z narodowymi socjalistami. Oczywiście wartości narodowe TAK, oczywiście przedwojenna „stara” eNDecja TAK, oczywiście Adam Heydel, Edward Taylor i Roman Rybarski TAK, TAK, TAK – natomiast przedwojenne ONRy zdecydowanie NIE.
Kto to mógł rzec? Któż by, jeśli nie jedyny prawowity dziedzic dorobku N***dowej D***kracji!

(To NIE jest kpina z Endecji! To jest kpina z tego pana - który rzuca "narodowymi socjalizmami", co jest zresztą po prostu DONOSEM, a sam przyznaje się do Narodowej Demokracji, plując na nacjonalizm, plując na suwerenność narodu, plując pryncypialnie na demokrację i pisząc to słowo właśnie tak, jak tu powyżej widać. Absolutna paranoja!)

Putinie, obudź się! Alzheimer, skleroza, demencja starcza, totalna już kompromitacja... i NIC?! Czego wam potrzeba? Publicznego niedotrzymywania? (Moczu, nie obietnic.) Naprawdę musicie zajeździć każdego agenta do ostatniego tchu?!

Jasne - ten pan ma na koncie całą masę sukcesów, służył wam wiernie przez dziesięciolecia... Ale teraz już tylko wierne, ale litość litość jedynie budzące, internetowe trolle mu zostały i tego typu wypowiedzi. Nikt wam tego tam do Moskwy nie przekazał? Jak działa ta wasza agentura w końcu? Miała niby być taka skuteczna, a tu co?

Litości dla zużytego agenta! W waszym własnym, dobrze oczywiście pojętym, interesie. Przecież inni agenci, nie całkiem jeszcze zamuleni przez sklerozę, widząc to, się po prostu zdemoralizują! Nie tak się postępuje z wysłużonymi rumakami bojowymi! Na jakaś łączkę go, albo, w ostateczności, na kiełbasę. Litości!

No, chyba że chcecie wszystkich humorystów w III RP puścić z torbami. Zaiste szatański byłby to plan! I to by faktycznie mogło, wedle niektórych, być do was podobne. Azjatycka mentalność i wpojone tatarskim batogiem tradycje. Takie rzeczy o was faktycznie niektórzy mówią. (Bez urazy oczywiście.) Ale wy przecież nie tacy, prawda?

Hej tam, pobudka!

triarius

3 komentarze:

 1. Ja nie lubię takich komentów wstawiać, bo one nic nie wnoszą, ale cacany tekścik, cacany.

  OdpowiedzUsuń
 2. @ Artur Nicpoń

  Dzięki! I tak nadmiar uprzejmości wykazujesz, bo tekścik jest faktycznie idiotyczny i trochę (albo i więcej) się go wstydzę.

  Ale to był poryw serca: ujrzałem ten cytacik u kolejnego agresywnego lewuska na szalomie, któren się nagle tym ujawnił jako Korwina dziecię... (Któren to już z kolei? Tyle tych zaskoczeń!)

  No i odruchowo zapragnąłem ludziom go pokazać, cytacik znaczy, plus to o donosie, plus to o Endecji (przecież to istna paranoja!)...

  I tyle.

  A potem już nie chciałem, mimo licznych wątpiów, tego usuwać.

  Trza będzie napisać wkrótce coś ambitnego, to się tę głupotkę przykryje! ;-)

  Pzdrwm

  OdpowiedzUsuń
 3. Bloga namiętnie czytuję lecz z rzadka komentuję,ale jestem i czówam.
  A tak apro po " łączki " to niech się swołocz trzyma z dala,bo tam Nasi bohaterowie pochowani, cześć ich pamięci.

  Zgierzanin

  OdpowiedzUsuń