sobota, stycznia 09, 2016

A co z resztą tych panów, że spytam?

Kiedy już niemieckie media zostały złapane na politpoprawnym przemilczaniu przez pięć dni tego, co zaszło w Kolonii w noc sylwestrową, nastąpiła dymisja głównego policmajstra i zewsząd słyszymy nieskrępowane, jak by się mogło zdawać, informacje na ten temat.

Nawet tak bezkompromisowe, że np. "spośród 32 dotychczas zidentyfikowanych sprawców, 18 okazało się być azylantami" (czy jakoś tak). I leming, także ten "prawicowy", czuje się chyba wreszcie usatysfakcjonowany - ja w każdym razie, nie tylko w telewizjach, głównie zachodnich, ale nawet na "prawicowych" rodzimych blogach, marudzenia na cytowane tu stwierdzenie nie dostrzegam. A jednak...

Jeśli 18 spośród tych panów było azylantami z tej ostatniej fali "uchodźców", co ją Merkela Niemcom zafundowała - to CO Z RESZTĄ? Mamy jakieś poszlaki, może nawet dowody, że to były zwykłe miejscowe, blade i z islamem nic nie mające wspólnego szkopy - czy też nie? Albo może ktoś sądzi, że gdyby Niemce i muzułmanie znaleźli się tam w podnobnych ilościach, to zajmowaliby się rabowaniem komórek i macaniem kobiet, zamiast spoglądać na siebie podejrzliwie i drug z drugiem polemizować? Dream on!

Krótko mówiąc, ja mam ci takie podejrzenie, graniczące z pewnością, że, nawet jeśli to o liczbie azylantów wynoszącej z grubsza połowę złapanej dotychczas próbki jest prawdą, na co nie ma gwarancji, to resztę stanowili także muzułmańscy imigranci, co najwyżej nieco dawniejszego chowu. Zresztą co do tej złapanej próbki też można by mieć przeróżne wątpliwości, a że niemieckie władze już zaufanie do siebie mocno już podważyły, więc...

Jakoś nie widzę możliwości by bladzi, ewidentnie nie-muzułmańscy Europejczycy bez znajomości orientalnych języków bez problemu wmieszali się w tłum "uchodźców" i kogo tam jeszcze. To raz. Dwa jest takie, że tego typu wydarzenia miały, o czym się rzadko mówi, miejsce także w kilku innych miastach Niemiec, a także w Szwajcarii i Austrii, a w Finlandii (jak słyszałem wczoraj na BBC) też w stronę czegoś takiego zmierzało, choć policja zdaje się stanęła na wysokości i przeszkodziła.

Refleksja na tym właśnie BBC była taka, że to ewidentnie była zorganizowana akcja - ci ludzie byli umówieni i zwołanie w to miejsce, w takim właśnie celu. Powidział to szef helsińskiej policji, z którym to był wywiad, a wyglądał sensownie i raczej wiedział co mówi.

No i jakoś słabo widzę to zwoływanie na oczach służb, niezależnie od tego czy byłoby to telefonicznie (przy tej skali służby by się zainteresowały), czy na mediach społecznościowych, w taki sposób, by zwołali się po prostu napaleni i głodni cudzej własności faceci - niezależnie od tego czy "uchodźcy", czy muzułmanie, czy rdzenni tubylcy o czysto niemieckich korzeniach.

Co innego jeśli, jak podejrzewam, i byłbym na to gotów postawić sporą sumę, ta reszta, ci którzy nie byli "uchodźcami", to też muzułmanie, dłużej lub krócej już osiadli w Niemczech. Wtedy fakt, mogłoby im się udać skrzyknąć under the radar ("pod radarem" dla niedouczków out there). Poza tym jest jeszcze taki drobiazg, że te kobiety stwierdziły, przynajmniej niektóre, że nikt z tych napalonych nie mówił po niemiecku.

Oczywiście przyczyna tego, że nam, i nikomu, media i władze nie mówią, iż ta reszta to też imigranci i/lub dzieci imigrantów, oficjalnie może być taka, że po prostu tego typu informacji - o pochodzeniu etnicznym itd. - podejrzanch o przestępstwa się z zasady nie podaje. (A nawet więcej, bo albo jest na wczesnym etapie z zapisów usuwana, albo nawet po prostu tego się nie rejestruje.)

Dla tych policji i reszty to może być wystarczająca obrona przed zarzutami ("ja tylko wykonywałem rozkazy"), ale też jeśli skutki są właśnie takie, a są...Czyli kompletne załganie całej sytuacji, a Merkela wciąż uśmiechnięta, choć "jest krytykowana nawet we własnej partii".

Uśmiecha się nieco jakby przepraszająco, jeśli mnie wzrok nie myli, ale może mylić, bo to nie jest tak czy tak miły widok ta Merkela. Jezu! Po czymś takim ona jest tylko "krytykowana"!? W każdym normalnym społeczeństwie psy by już dawno włóczyły... Jej portrety, bo co innego?

Więc jeśli jest to skutek (a oczywiście jest) odgórnie narzuconej politpoprawności, no to trza wypieprzyć całą @#$% politpoprawność i tyle. Jednak dziennikarze - z tego co do mnie doszło - a także nawet te prawicowe "lemingi", na razie ani sobie pytania o tych pozostałych nie zadają, ani też żadnych dalej idących wniosków nie próbują wyciągać. Czyli jak na razie bez zmian.

W końcu genialne stwierdzenie genialnej Środy, że (z pamięci): "wszyscy mówią że to byli imigranci, a przecież to przede wszystkim byli mężczyźni, i to wszyscy", to jej zwykły poziom, choć faktycznie nie co dzień one są aż tak udane. Zresztą tym razem miała łatwo, bo przepięknie jej tę piłkę nagrali.

Chodzi o to, że babsko w swoim genialnym bonmocie bazuje na naszym apriorycznym założeniu, że cała reszta tych tam napalonych to były zwykłe (i do tego nawet pewnie ochrzczone, bo czemu nie?) Hansy i Helmuty. Tak nas te @#$%^ na spółkę robią w ciapka!

triarius

P.S. Zaplątałem się w tych wszystkich nawiasach i oczywiście zapomniałem o najważniejszym. (Napisałbym "o poincie", gdybym miał pojęcie, jak to się pisze.) Otóż, jeśli tam byli zwołani i zorganizowani ZARÓWNO ci nowi "uchodźcy, jak i dawniej już osiedleni muzułmanie, no to Niemce są w głębszej dupie, niż dotąd mogło się wydawać! 

Oznaczałoby to, że jest tam już między nimi realna więź, a nawet swego rodzaju wspólna organizacja, i nawet ci dawni współwibrują mentalnie z tymi nowymi... Tak że jest tam teraz tego mocno egzotycznego i zdolnego do (jakby nie było) czynu bractwa o wiele więcej, niż sami azylanci - także tam, gdzie dotąd się Niemce nie spodziewały. 

W dodatku sugerowałoby to, i to zdecydowanie, że nastroje wśród od dawna osiedlonych w Europie muzułmanów też nie są aż takie super odległe od islamizmu, czy może raczej od podbijania spedalonych ras i zagospodarowywania ich kobiet, jak to się raczyło różnym autorytetom wydawać.

7 komentarzy:

 1. A wystarczyło nawet pobieżnie przekartkować Koran. Masowa imigracja muzułmańska to nic innego jak Hidżira - podbój przez zasiedlenie, również pokojowe. Doktryna jest prosta: zasiedlać, siedzieć cicho, robić dzieci, indoktrynować. Muzułmanie mają obowiązek skrywać prawdziwe zamiary i działania przed giaurami, i mają przed nimi nie obnosić się swoją wiarą i świątobliwością. DO CZASU GDY NIE UZYSKAJĄ W DANYM OBSZARZE ODPOWIEDNIEJ SIŁY LUB PRZEWAGI. Ten moment został właśnie osiągnięty.

  He, he! A te zlewaczczałe, sflaczałe ojropejsy nadal wierzą, że w pierwszym pokoleniu muślimy zrobią burdę ku zniszczeniu starego porządku, a potem się w ten nowy, różowy, o jakże tolerancyjny i równoprawny, by nie powiedzieć dwupłciowy wcielą. Cieszyłbym się z tego, gdyby nie to, że całą masę innych porządnych i/lub Bogu ducha winnych ludzi za to też oberwie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ktoś tym całym bajzlem kręci na potęgę - to widać słychać i czuć. Arabusy sprawnie zorganizowane, Szwabskie pały, jak raz akurat w Sylwestra, się gdzieś pochowały i cisza w eterze.

  Żeby tylko kierownicy nie przekierowali, pierwszy po wojnie rzut "Mein Kampf" (po wygaśnięciu praw autorskich) rozszedł się jak ciepłe bułeczki, jeszcze pare konkretnych interwencji policji na PEGIDA'owców i ktoś wyciągnie tę skitrana gdzieś Blutfahne...

  A Konsomołmakrela przezornie już nabyła w paragwaju hacjendę, którą życzliwi jej krajanie nazwali uroczo Fluchthacienda.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serio w Paragwaju? Ja bym obstawiał raczej Krym.

   Tak się zastanawiam na ile realne są tezy Bartosiaka o starciu amerykańsko-chińskim oraz czy nagły wysyp książąt z tysiąca i jednej nocy ma z tym jakiś związek.

   No i czemu on ma właściwie służyć - wzięciu za pysk, jak wieszczy Coryllus, czy może przeciwnie, rozchwianiu i neutralizacji Europy poprzez eskalację konfliktów?

   Usuń
  2. A dlaczego nie tego i tego? Na co wypali, na to bęc, może obydwa. Normalna wariantologia stosowana.

   Usuń
 3. Chodzi o to, że babsko w swoim genialnym bonmocie kłopot z tym, że nie wiem jak kobiety FAKTYCZNIE, biologicznie a nie literacko, widzą mężczyzn.

  OdpowiedzUsuń
 4. Co do reszty ubogacających, to niewątpliwie ze "spuchniętymi"czekają na swoją kolej, pozdrowm.

  OdpowiedzUsuń
 5. Co do reszty ubogacających, to niewątpliwie ze "spuchniętymi"czekają na swoją kolej, pozdrowm.

  OdpowiedzUsuń