środa, lutego 29, 2012

Ze sportu - 29-02-2012

Zbliża się Ojro 2012, więc my tutaj wprowadzimy sobie rubrykę sportową. I co pewien czas będziemy podawać und komentować ważne sportowe informacje. Oto pierwsza z nich...

Reprezentacja piłkarska Ubekistanu zremisowała właśnie przed chwilą 0:0 z reprezentacją Portugalii w towarzyskim meczu na nowowybudowanym (i dziesięciokrotnie co najmniej przepłaconym, ale w końcu Miro, Zdzicho, Rycho, Tusko, Barroso i Lato muszą z czegoś żyć!) stadionie. Gdzieśtam. W dużym jakimś, w każdym razie, mieście, gdzie Młodzi Wykształceni.

Wielotysięczne stado lemingów na trybunach, któremu nie przeszkadzała obecność Tuska z ferajną, ani też kamery wszystkich @#$% Polsatów i TVN'ów, zachowało się zgodnie z oczekiwaniami macherów - zarówno tych lokalnych, jak i ich mocodawców zza granicy. Czyli dopingowało i się cieszyło, jak na rasowych niewolników przystało, którym chwilowo Władza pozwoliła odłożyć kilof i się, wraz z Władzą, cieszyć "godziwą rozrywką".

Wszystko oczywiście w jak najbardziej "patriotycznym duchu", bo dla stadnego niewolnika "patriotyzm" to właśnie to, a że pod troskliwym okiem Tuska i "sił porządku", to przecież tym lepiej!

Jezu, jakim trzeba być zerem, żeby dzisiaj traktować kibicowanie jako cokolwiek innego, niż okazję do walenia drug druga po pysku, naparzanek z milicją obywatelską (platformianą) i ew. zwalczania @#$#% Władzy! Jakoś mogę jeszcze zrozumieć kibicowanie małym lokalnym klubom - jakimś Poloniom Golina - ale podniecanie się wyczynami tych tysiąckrotnie przepłacanych pajaców, którzy nie robią absolutnie nic pożytecznego ani interesującego?!

W dodatku, kiedy chodzi o reprezentację kraju tak skurwionego, na każdym kroku okradanego, poniżanego i zniewolonego, jak Ubekistan? Sorry - chciałem powiedzieć "jak III RP". Ale, tak czy tak, różnica przecież żadna. W dodatku kiedy na trybunach pokazują swe zadowolone gębusie właśnie sprawcy tego całego @#$%$% %$##@?!?

I wykorzystują waszą, głupi ludkowie, żałosną "demonstrację patriotyzmu" (rzygać się chce na taki patriotyzm!), jako wyraz poparcia dla samych siebie? I całego tego ojrosyfa, który wszystkich porządnych ludzi coraz bardziej niewoli i wdeptuje w ziemię?!

"Chleba i igrzysk" - jak zawsze! A jak chleba coraz mniej, to i tak durne polactwo da się podpuścić i będzie kwiczeć z radości, że Władza dała - jak nie "Taniec z Gwiazdami", to mecz reprezentacji Ubekistanu. Sorry - III RP.

triarius

P.S. Ludzie, wy naprawdę wierzycie w "równouprawnienie kobiet" i inne tego typu pedalskie pierdoły?

5 komentarzy:

 1. ale ileż zachwytów było nad tym przepłaconym stadionem!
  Najpiękniejszy obiekt sportowy Europy, tak powiedział trener Franciszek Smuda. No cóż, piłkarzyki nic nie pokazały, mimo, że Portugalia grała na pół gwizdka, to zobaczcie jaki mamy piękny stadion!

  OdpowiedzUsuń
 2. @ Dariusz Zalewski

  To się cieszę, bo byłem niemal przekonany, że tylko ja.

  Trochę mnie poniosło z tym wpisem, ale ten głupi mecz, te kretyńskie (choć piłkarsko kompetentne) komentarze i te wredne mordy na trybunie (raz je pokazali na początku wprawdzie tylko) mocno mnie wnerwiły.

  Teraz tylko się obawiam, że nagle w sieci zobaczę, że tam była ostra awantura, patriotyczne hasła, ZOMO w akcji, a Tusk z trzódką musieli w popłochu zmykać... Tylko ja się dałem nabrać na owacje z puszki i fachową ubecką robotę kamerzysty.

  Co by, mimo wszystko, miało spore zalety. Ale chyba jednak tak nie będzie.

  Pzdrwm

  OdpowiedzUsuń
 3. @ Iwona Jarecka

  Paranoja z tym stadionem. Tym bardziej, że mnie on np. nie jest do niczego potrzebny i to było skurwielstwo płacić durne rozrywki motłochu z moich podatków.

  Kosztem armii, tępienia ruskich agentów itd.

  Ale cóż, słabego każdy będzie w dupę rżnął (w każdym sensie) i korzystał z wszelkich możliwości.

  Pzdrwm

  OdpowiedzUsuń
 4. @ Tygrys

  "[...]Kosztem armii, tępienia ruskich agentów itd.[...]" - Ależ te koszty w ogóle w tej buraczarni nie występują. Wyleciałeś z tymi marzeniami na orbitę!

  A z tym tępieniem agentury... Jak mi to onegdaj powiedziano; "Mieliśmy kogo tylko chcieliśmy!" I z czasem zacząłem wierzyć, iż to nie były tylko czcze przechwałki.

  OdpowiedzUsuń