niedziela, sierpnia 18, 2013

Pan jeszcze nie szczepujesz, panie Tuszk!

- Pan jeszcze nie szczepujesz, panie Tuszk! Pan dalej szikasz. Pan udajesz. Tu eweryłer mogą bycz kameras.

- ...

- Pane Tuszk... Dobrze, że pan potrafilesz sze urwacz na to szpotkanie. I kongratulejszyns sze panu sze udało... sze pan... sze udało ten słup... sze panu sze udało zostać ten słup... ten prajnminister.

- ...

- Ale pan wiesz, sze pan jestesz słup i pan zależysz od tych... Sam pan wesz. I my mamy dla pana, panie Tuszk... propoziszion.

- ...

- Pan, panie Tuszk... Weźmiesz pan do tego swojego gowernment... Rozumiesz pan, panie Tuszk? Pan weźmiesz... Bardzo mądry czowiek! Rebe Roszto... Rosztoszki, panie Tuszk!

- ...

- To nasz czowiek, panie Tuszk. Pamiętaj pan. Bardzo mądry czowiek! On wszystko zrobi jak czeba.

- ...

- Rozumiesz pan, panie Tuszk? Czy pan za... zamieszasz? Jes, zamierzasz... Panie Tuszk... Dalej bycz tym ich słupem? Det iz rili... Naprawdę, pane Tusz... Niez.... Tak, niezbyt... Luksusowa profeszion!

- ...

- Pan weźmiesz nasz człowiek, panie Tuszk... Bardzo mądry człowiek, rebe jakmutam... Roszto... On się do pana zgłosi, panie Tuszk, pan go za... pan mu dasz ten posadę...

- ...

- I my będziemy o ciebie dbać, panie Tuszk! Nic się ci nie sztanie, jak... jak długo... nasz człowiek będzie u pana ten minister. Tak panie Tuszk? Umowa sztoi?

- ...

- I pamiętaj o naszej umowie! Pan możesz hara... hara... hara... tacz w ta...

- ...

- Gała... Tak panie Tuszk? Pan kopiesz ta... ta kula, a my reszta! Nasz człowiek, Rosz... jakmutam... Szwsztowsz... Terible macie ta prononcjaszon.... Chyba się pan nie obrazisz, jeszli powiem "dziki kraj"?

- ...

- Szwsz... cz... ki... Ros na początku... Umowa sztoi, panie Tuszk? I nigdy pan tego nie zapomnisz. Bo wtedy... Wiesz pan co... Tak panie Tuszk?

- ...

- Pan mu dajesz absolutly wolna ręka. Zrozumiano, panie Tuszk?

- ...

- Teraz pan możesz oczepacz, panie Tuszk. (Blady hel, czo za barbarik lengłydż!)

triarius

5 komentarzy:

 1. I akurat TO Cię tutaj szokuje?!

  Polski Snowden, polski Breivik, polski O'Gurczany... A ona że Tusk małomówny.

  Nie dają mu przecie otrzepać po sikaniu, facet mu udziela instrukcji, i to łamaną polszczyzną, a nie np. po niemiecku, Tusk się więc marszczy i męczy, żeby wszystko pojąć... A ona mi "małomówny"!

  No i pisz tu genialną satyrę polityczną. :-(

  Pzdrwm

  OdpowiedzUsuń
 2. @ Tygrys

  Ten ryżawy lachociąg Putina nie zasługuje na więcej niż jedno zdanie, a ty zmarnowałeś na tego cwela cały post!

  No i Iwona ma rację! cipistański ryżawy mongoł ma się za tak zajebiaszczego ęteluktualistę und polityka, że przecież nigdy mu się ta jego parszywa morda nie zamyka...

  OdpowiedzUsuń
 3. A gdzie Ty tu masz o Tusku? Czytać nie nauczyli?

  Tak się robi politykę w tym bantustanie i mnie się wydaje, że pokazałem to wprost genialnie.

  A że mu się nie zamyka... Co Ty stary o tym wiesz? Jak gada do nas i nam podobnym, to się nie zamyka, a jak gada z... wiadomo, to jak najbardziej.

  Jeszcze masz jakieś wątpia, czy po prostu korona by Ci z głowy spadła, żebyś przyznał, że to Satyra Polityczna Dziesięciolecia? Zgłoś mnie lepiej do nagrody Nike, żeby już o Noblu nie wspominać!

  Zawiść to bardzo brzydkie uczucie!

  Pzdrwm

  OdpowiedzUsuń
 4. Już sam nie wiem cym bym Cię bardziej sponiewierał; tym Moblem czy tą Pike (choć kasowo to jednak ciągle Mobel).

  OdpowiedzUsuń