środa, listopada 05, 2014

Polska więzieniem Europy

Zachodnie telewizje na tasiemkach pokazują info, że oto Polska miałaby u siebie więzić tego tam serbskiego generała, którego ten tam międzynarodowy trybunał skazał za rzekome zbrodnie na dożywocie. Sąd Rejonowy w Warszawie miał na razie stwierdzić, że to zgodne z prawem.

Niemal całe powyższe mógłbym oczywiście wziąć w cudzysłów, bo to i szemrany trybunał, który odważa się podskoczyć co najwyżej Serbom i innym podludziom; i "Polska", gdzie Polacy nie mają nic do gadania; i sąd w którym wyroki wydaje ten czy inny sędzia Nakrętka z rodowodem...

Mógłbym też ten temat rozwijać i uczynić z tego przepiękną literaturę, bo to i dobry doktor Mengelman, na którego świat czeka, żeby wreszcie zrobił tu jakiś cywilizowany porządek, przebiera niecierpliwie kopytkami... I masa innych, równie radosnych, rzeczy. Ta akurat sprawa zasługuje jednak, by ją podać bez fioritur (a ja akurat mam coś do roboty).

Trzeba powiedzieć po prostu, że to granda co się robi z nieszczęsną Polską! Że na pochyłe drzewo nawet kozy skaczą, to przecież nasz ludek wiedział od dawna, więc, z drugiej strony, czemu się dziwić? Oczywiście to całą pewnością wcale nie koniec - będzie takich rzeczy więcej i więcej, Aż do KOŃCA.

triarius

3 komentarze:

 1. No popatrz Pan, popatrz - to już ten etap! Swoją szosą o ile głębiej można się spokojnie pogrążyć w stoicyzmie gdy człek nie używa telewizora. Szemrany trybunał , gówniane państewko, jakiś pocieszny kolo Nakrętka z łańcuchem na szyi, dmący się na Wszechmogącego...

  Jak znam tych albańskich muślimów i te ich szemrane narkobiznesy, to ten serbski policjant może być takim samym zbrodniarzem wojennym jak i ja czy ty.

  Jakie tam "pochyłe drzewo" - raczej; na szmatławego cwela każdy się odlewa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proponuję kompromis... Jakoś tak, że "na pochyłego cwela każdy skacze i się odlewa". Może być? ;-)

   Pzdrwm

   Usuń